Organisaties van IJsselstein: bedankt!

De zomervakantie loopt langzaam op zijn einde en daarmee ook de meeste zomeractiviteiten. Een goed moment om iedereen te bedanken voor de inzet en de samenwerking! Want alleen in samenwerking met heel veel lokale organisaties konden we dit jaar weer rond de 70 zomeractiviteiten organiseren in IJsselstein. Jong en oud heeft zich niet hoeven vervelen en dat allemaal voor een zo klein mogelijke bijdrage.

We zetten onze vrijwilligers regelmatig in het zonnetje, maar we staan soms te weinig stil bij al die organisaties die net zo onmisbaar zijn. Samen zorgen we ervoor dat IJsselstein een fijne plek is om te leven. Op naar volgend jaar!

Delen:

Meer nieuws

Bijeenkomst Welkome Wijk

Omgaan met buurtbewoners met een psychische kwetsbaarheidKen jij mensen met een kwetsbare achtergrond met gedrag dat je niet begrijpt of waar jij je zorgen over

Week van de Opvoeding 2023

Opvoeden doe je nooit alleen. Tijdens de Week van de Opvoeding – een initiatief van het Nederlands Jeugdinstituut – wordt hier elk jaar door het

Week van de Ontmoeting 2023

Van 25 september t/m 5 oktober organiseert Stichting Pulse organiseert weer de Week van de Ontmoeting! Hét moment om andere inwoners van IJsselstein en Lopik

Anisha Ramjiawan

Sociaal raadsvrouw

Diensten en projecten: Financiën op Orde

Anouk Robben

Sociaal werker

Diensten en projecten: Sociale activering, Caleidoscope